Köprülü Kanyon Rafting Turu


Rafting

[ale_tabs] [ale_tab title=”Tur Programı”]

Otelden alınışınız ardından doğal güzelliği muhteşem olan 14 kilometre uzunluğundaki nehirde rafting keyfine hazır olun !. Başlangıç noktasında misafirlere Rafting, Raft’lar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir. Bu turu sadece rafting olmaktan çıkarıp mümkün olduğunca eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmeye çalıştık. Bunun için de bazı bölgelerde molalar verilir, kısa doğa yürüyüşü yapılır, kanyon turu yapılır, tarihi köprü gezdirilir, çaya atlama aktiviteleri düzenlenir. Ayrıca rafting sırasında yolculuğunuzu CD`ye kaydettirebilir, buz gibi sularda yüzebilir ve hem heyecan, hemde eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz…

– Transferin tarafımızdan yapılması halinde , misafirler sabahleyin acentamızın belirlemiş olduğu depar saatine göre otellerinden alınırlar.

– Transfer araçları 10:30 – 11:00 sularında KÖPRÜLÜ KANYON ‘ daki tesisimize ulaşırlar.

– Tesisimizde müşterilere rafting sporunun incelikleri , dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.

– Rafting sporuna hazırlanan sporcuların başlama noktasına transferi yapılır. hemen ardından rafting başlar.

– Sporcular ilk rapitden geçtikten hemen sonra BÜĞRÜM KÖPRÜ ‘ de mola verirler. Tarih ve doğanın kucaklaştığı bölgede sporcular berrak suda gönüllerince yüzerler. Dileyen misafirlerimiz Köprülü Kanyon’ a ismini veren Antik Köprü üzerinden geçip manzaraya bir de tepeden bakarlar.

– Saat 13:00 sularında öğle yemeğine giren sporcular bir saatlik yemek molasının ardından tekrar kendilerini coşkuyla akan nehre bırakırlar.

– Nehir boyunca eğlenceli dakikalar yaşayan sporcular 16:30 sularında bitiş noktasına ulaşırlar. Buradaki kafeteryamızda misafirlerimiz dinlenip duş alabilirler; kıyafetlerini değiştirebilirler.

– Tüm misafirlerimiz hazır olduğunda o grubun yatığı Rafting Turu’ nun videosu dev ekran TV’ lere koyulur ve misafirler videoyu seyrederler. Dilerlerse bu videoyu satın alabilirler.

– Ayrıca tüm gün boyunca rafting yaparken, kanyon turunda, yüzme molalarında, adrenalin dolu parkurlarda gizlice veya misafirlerimize belirtilerek fotoğraflar çekilir. Bu fotoğraflar da bitiş noktasındaki kafeteryamızda asıl ve katılımcılarımızın seyrine sunulur. Dileyen misafirlerimiz bu fotoğraflardan da satın alabilirler.

– Video ve fotoğraf seyirinden sonra misafirlerimiz lüks araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkarlar.
[/ale_tab] [ale_tab title=”Tur Fotoğrafları”]

[/ale_tab] [ale_tab title=”Fiyatlar”]

– Tam gün tam parkur rafting turu, Öğle yemeği, Ekipman, Rehberlik ve Sigorta dahil kişi başı 80 TL

– Gidiş dönüş transferler, Tam gün tam parkur rafting turu, Öğle yemeği, Ekipman, Rehberlik ve Sigorta dahil kişi başı 120 TL

NOT: Gruplara özel fiyatlarımız mevcuttur. Grup indirimleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

[/ale_tab] [ale_tab title=”Transfer Bölgeleri”]

Antalya ve ilçelerinin hemen hemen her bölgesinden 1 kişi dahi olsanız sizi oradan alır, tura dahil ederiz. Transfer bölgelerimizden bazıları aşağıdadır:

– Kemer

– Beldibi

– Konyaaltı

– Antalya Merkez

– Lara

– Kundu

– Aksu

– Serik

– Belek

– Side

– Manavgat

– Alanya

– Gazipaşa

[/ale_tab] [ale_tab title=”Hızlı Rezervasyon”] Bu tura rezervasyon yaptırmak istiyorsanız,  online rezervasyon formunu doldurabilir veya bizimle 0549 549 45 42 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

[/ale_tab] [/ale_tabs]

[ale_one_half] [ale_testimonial link=”/online-rezervasyon” style=”light” avatar=”http://www.antalyaraftingturu.com/wp-content/uploads/2014/05/iletisim-icon.jpg” name=”Online Rezervasyon”] Bir kişi bile olsanız, sizi bulunduğunuz noktadan alır ve turumuza dahil ederiz. Turlarımızdan herhangi birine rezervasyon yaptırmak istiyorsanız, bizimle 0242 242 45 42 numaralı ofis numaramızdan veya 0549 549 45 42 numaralı GSM numaramızdan veye rezervasyon sayfamızdan irtibata geçebilirsiniz. [/ale_testimonial] [/ale_one_half]

[ale_one_half_last] [ale_testimonial link=”/foto-galeri” style=”light” avatar=”http://www.antalyaraftingturu.com/wp-content/uploads/2014/05/galeri-icon.jpg” name=”Foto Galeri”] Rafting turlarımız, Köprülü Kanyon ve rafting tesislerimiz hakkında fotoğraflara göz atabilir, dilediğiniz fotoğrafı beğenebilir ve sosyal medyada arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. [/ale_testimonial][/ale_one_half_last]

Comments

Be the first to post a comment.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*