Antalya Rafting Parkuru

Kano Rafting

Türkiye’nin sahip olduğu doğal, zengin su kaynaklarından önemli yere sahip olan Antalya’ daki ırmak ve çaylar temizliği ve turizme açık alanlarıyla doğal turlarda önemli yere sahip olmaya devam etmektedir. ANTALYA da Birden çok akarsu (rafting- kano ve nehir kayakları) ile yapılması elverişlidir. Bunlardan en önemli yere sahip olan Antalya’ daki Köprülü Kanyon’ dur. On kişilik takımlar ve bir rehber eşliğinde ırmakların bol köpüklü sularında kayak ve botta kalma mücadeleleriyle isimlendirilen rafting, Antalya’ da da çok heyecan verici su sporlardan birisidir. Sıcak hava koşullarında çok önemli bir yere sahiptir. Antalya’ daki sıcak, rüzgarı az hava şartları rafting için mükemmeldir. Böylelikle uygun sezon da dağlardaki karların erimesiyle ırmak suyunun yükselmesi Nisan ve Kasım ayları arasında Antalya bu spor için hayli uygundur.

Uluslararası arenada dünyada yapılmış olan bu sporun en görkemli yapıldığı ülkeler arasında ülkemiz başta yer almaktadır. Ülkemiz böyle bir spor için uygun ve güçlü ırmaklar bulunmaktadır. Önemli bir bölgemiz olan Akdeniz, Türkiye’de rafting yapmak için mükemmeldir. Özellikle Antalya ilimizde keyifli bir rafting heyecanı yaşayabilirsiniz.

Köprülü Kanyon’ da Rafting Parkuru

Siz de Köprülü Kanyon’ da rafting yapmaya karar veren on binlerce misafirimizden biri olmaya karar vermiş iseniz rafting turu programımıza bir göz atabilir ve anında online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yorum Yap

E-mail adresiniz gizli kalacaktır.Doldurulması zorunlu alanlar * ile belirtilmiştir.

HTML içerik ekleyebilirsiniz. Örneğin: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>