Herkes Rafting Yapabilir mi?

Rafting

Antalya’da önemli bir yetenek gerektirmediğinden yapılması kolay özellikle bir ve iki derece için yüzmeyi bilmek yeterli olacaktır. Adrenalin isteyen sporcular için iyi derecede yüzmeyi bilmek, profesyonel rehber eşliğinde yapılmalıdır. Antalya parkurunda Aylarca kurs görmek gerekli değildir. Kırk beş dakikalık kısa bir infoyla ekipmanlar ın nasıl kullanılacağı söylenerek başlanır.

Türkiye’nin önde gelen bölgesi olan Antalya da bulunan Köprülü Kanyon (canyon) Köprü Çay nehri önemli bir öneme sahiptir. Tarihi dokunun bozulmaması, Antalya’da ki rafting sporuna değişik güzellikler katmaktadır. Gurupların birlikte hareket etmemesi ve rehberin dinlememesi sonucunda istenmeyen kazalarla karşılaşılabilir. Birlikte hareket etmek önem arz etmektedir. Gerekli güvenliğin sağlanmaması sonucunda istenmeyen durumların çıkmasına sebep olabilir.

Yorum Yap

E-mail adresiniz gizli kalacaktır.Doldurulması zorunlu alanlar * ile belirtilmiştir.

HTML içerik ekleyebilirsiniz. Örneğin: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>