Köprülü Kanyon’ da Rafting


Köprülü Kanyon

Köprülü Kanyon’un berrak sularında, derin vadiden geçen nehirde tarih ve doğayı rafting sporu yaparak kucaklayabilirsiniz.Köprülü Kanyon, daha önce hiç rafting yapmamış kişiler için bile gayet güvenli ve eğlenceli bir parkurdur.

Unutamayacağınız bir günü yaşarken profesyonel kişiler sizlere rehberlik eder ve yardımcı olurlar. Her yaş grubu bu maceraya katılabilir. Tüm katılımcılara suda batmayan özel yapım yelekler ve koruyucu kask verilir. Her botta profesyonel eğitim almış rehber bulunur.

Rafting aktivitesi için özel dizayn edilmiş 2 çeşit botlar vardır. Birincisi; 2 kişilik kano tarzında botlar, ikincisi 8-10 kişilik grup botları. Dilerseniz tek başınıza ya da iki kişi kano botlarda, dilerseniz de grup olarak 8-10 kişilik botlarda rafting yapabilirsiniz. 6-7 kişi dahi olsanız bir botu sadece kendi grubunuza özel kullanabilirsiniz. İster sadece ailenize özel isterseniz gruplara dahil olarak rafting keyfi yapabilirsiniz.

Tur boyunca çeşitli animasyonlar ve aktiviteler mevcuttur. Profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlar tur boyunca sizleri çeker; tur sonunda da fotoğraflarınızı ve videolarınızı sizlere satışa sunarlar.

Antalya’ya kadar gelip de bu eğlenceyi tatmadan gitmemenizi öneririz. İnanın pişman olmayacaksınız.

Köprülü Kanyon’ da Rafting Parkuru

[ale_one_half] [ale_testimonial link=”/koprulu-kanyon-rafting-turu.html” style=”light” avatar=”http://www.antalyaraftingturu.com/wp-content/uploads/2014/05/iletisim-icon.jpg” name=”Rafting Turu Programı”]Siz de Köprülü Kanyon’ da raffting yapmaya karar veren onbinlerce misafirimizden biri olmaya karar vermiş iseniz rafting turu programımıza bir göz atabilir ve anında online rezervasyon yaptırabilirsiniz. [/ale_testimonial] [/ale_one_half]

[ale_one_half_last] [ale_testimonial link=”/online-rezervasyon” style=”light” avatar=”http://www.antalyaraftingturu.com/wp-content/uploads/2014/05/galeri-icon.jpg” name=”Online Rafting Turu Rezervasyonu”] Bir kişi bile olsanız, sizi bulunduğunuz noktadan alır ve turumuza dahil ederiz. Turlarımızdan herhangi birine rezervasyon yaptırmak istiyorsanız, bizimle 0242 311 48 45 numaralı ofis numaramızdan veya 0532 604 00 92 numaralı GSM numaramızdan veye rezervasyon sayfamızdan irtibata geçebilirsiniz.  [/ale_testimonial][/ale_one_half_last]

Comments

Be the first to post a comment.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*