Köprülü Kanyon’ da Rafting

Köprülü Kanyon

Köprülü Kanyon’un berrak sularında, derin vadiden geçen nehirde tarih ve doğayı rafting sporu yaparak kucaklayabilirsiniz. Köprülü Kanyon, daha önce hiç rafting yapmamış kişiler için bile gayet güvenli ve eğlenceli bir parkurdur.

Unutamayacağınız bir günü yaşarken profesyonel kişiler sizlere rehberlik eder ve yardımcı olurlar. Her yaş grubu bu maceraya katılabilir. Tüm katılımcılara suda batmayan özel yapım yelekler ve koruyucu kask verilir. Her botta profesyonel eğitim almış rehber bulunur.

Rafting aktivitesi için özel dizayn edilmiş 2 çeşit botlar vardır. Birincisi; 2 kişilik kano tarzında botlar, ikincisi 8-10 kişilik grup botları. Dilerseniz tek başınıza ya da iki kişi kano botlarda, dilerseniz de grup olarak 8-10 kişilik botlarda rafting yapabilirsiniz. 6-7 kişi dahi olsanız bir botu sadece kendi grubunuza özel kullanabilirsiniz. İster sadece ailenize özel isterseniz gruplara dahil olarak rafting keyfi yapabilirsiniz.

Tur boyunca çeşitli animasyonlar ve aktiviteler mevcuttur. Profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlar tur boyunca sizleri çeker; tur sonunda da fotoğraflarınızı ve videolarınızı sizlere satışa sunarlar.

Antalya’ya kadar gelip de bu eğlenceyi tatmadan gitmemenizi öneririz. İnanın pişman olmayacaksınız.

Köprülü Kanyon’ da Rafting Parkuru

Siz de Köprülü Kanyon’ da rafting yapmaya karar veren on binlerce misafirimizden biri olmaya karar vermiş iseniz rafting turu programımıza bir göz atabilir ve anında online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Yorum Yap

E-mail adresiniz gizli kalacaktır.Doldurulması zorunlu alanlar * ile belirtilmiştir.

HTML içerik ekleyebilirsiniz. Örneğin: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>