Otelden veya bulunduğunuz bölgeden alınışınız ardından doğal güzelliği muhteşem olan 14 kilometre uzunluğundaki nehirde rafting keyfine hazır olun !. Başlangıç noktasında misafirlere Rafting, Raft’lar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler verilir. Bu turu sadece rafting olmaktan çıkarıp mümkün olduğunca eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmeye çalıştık. Bunun için de bazı bölgelerde molalar verilir, kısa doğa yürüyüşü yapılır, kanyon turu yapılır, tarihi köprü gezdirilir, çaya atlama aktiviteleri düzenlenir. Ayrıca rafting sırasında yolculuğunuzu CD`ye kaydettirebilir, buz gibi sularda yüzebilir ve hem heyecan, hemde eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.

1 ) Transferin tarafımızdan yapılması halinde , müşteriler sabahleyin acentamızın belirlemiş olduğu depar saatine göre otellerinden alınırlar.

2 ) Transfer araçları 10:30 – 11:00 sularında KÖPRÜLÜ KANYON ‘ daki tesisimize ulaşırlar.

3 ) Tesisimizde müşterilere rafting sporunun incelikleri , dikkat etmeleri gereken konular ve malzemelerin kullanılması ile ilgili bilgiler uygulamalı olarak anlatılır.

4 ) Rafting sporuna hazırlanan sporcuların başlama noktasına transferi yapılır. Hemen ardından kısa bir yürüyüş başlar.

5 ) Sporcular  nehire girmeden önce tarihi  BÜĞRÜM  KÖPRÜ ‘  de  mola  verirler.  Tarih  ve  doğanın  kucaklaştığı   bölgede   sporcular  berrak  suda  gönüllerince  yüzerler. Dileyen misafirlerimiz Köprülü Kanyon’ a ismini veren Antik Köprü üzerinden geçip manzaraya bir de tepeden bakarlar.

6 ) Saat  11:30 sularında  botlar nehire iner ve rafting başlar.

7 ) Nehir boyunca eğlenceli dakikalar yaşayan sporcular 14:30 sularında bitiş noktasına ulaşırlar. Buradaki kafeteryamızda misafirlerimiz dinlenip duş alabilirler; kıyafetlerini değiştirebilirler. Ardından misafirler öğle yemeği alırlar. Yekemte ızgara tavuk, pilav ve salata vardır.

8 ) Tüm misafirlerimiz hazır olduğunda o grubun yatığı Rafting Turu’ nun videosu TV’ lere koyulur ve misafirler videoyu seyrederler. Dilerlerse bu videoyu satın alabilirler.

9 ) Ayrıca tüm gün boyunca rafting yaparken, kanyon turunda, yüzme molalarında, adrenalin dolu parkurlarda gizlice veya misafirlerimize belirtilerek fotoğraflar çekilir. Bu fotoğraflar da bitiş noktasındaki kafeteryamızda asıl ve katılımcılarımızın seyrine sunulur. Dileyen misafirlerimiz bu fotoğraflardan da satın alabilirler.

10 ) Video ve fotoğraf seyrinden sonra misafirlerimiz lüks araçlarla alındıkları noktaya bırakılmak üzere yola çıkarlar.

TUR  PARKURU  :

Parkur  14  kilometrelik  nehir  şeridinde  uluslararası  standartlara  göre  1 ve 2  zorluk  dereceli  rapitlerden  oluşmaktadır . Start  tarihi  roma  köprüsünün  hemen  yanında  olup,  bitiş  noktası  Beşkonak ’ı 2  kilometre  geçtikten  sonradır.

FİYATLAR:

– Tam gün tam parkur rafting turu, Öğle yemeği, Ekipman, Rehberlik ve Sigorta dahil kişi başı 80 TL

– Gidiş dönüş transferler, Tam gün tam parkur rafting turu, Öğle yemeği, Ekipman, Rehberlik ve Sigorta dahil kişi başı 120 TL

NOT: Haftaiçi gruplara özel transfersiz 60 TL’ den başlayan fiyatlarımız mevcuttur. Grup indirimleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

FİYATIMIZA  DAHİL  OLAN  HİZMETLER :

  • Klimalı araçlarla gidiş – dönüş transferleri.
  • Tam parkur , tam gün rafting turu.
  • Standart rafting ekipmanları.
  • Profesyonel rehberlik.
  • Açık  büfe  öğle  yemeği .( Izgara tavuk, pilav çeşitleri, salata çeşitleri ve mevsim meyveleri bulunmaktadır.)
  • Tüm misafirlerimiz transfer süresince ferdi koltuk sigortası ile ; Rafting süresince de ferdi kaza sigortası ile sigortalıdır.

REZERVASYON :

7 Gün 24 Saat rezervasyon yaptırmak için 0549 549 45 42 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

WHATSAPP İLE REZERVASYON İÇİN TIKLATIN ( 0549 549 45 42 )